Neomounts Floor stand | AV40-500BL Keyboard Shelf Kit | Height adjustment | 43-110 " | Maximum weight (capacity) 2.5 kg | Black
- TootjadNeomounts
- Mudel: AV40-500BL
- Saadavus: 3
-
75€
Neomounts Floor stand | AV40-500BL Keyboard Shelf Kit | Height adjustment | 43-110 " | Maximum weight (capacity) 2.5 kg | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Height adjustment |
| Gross depth (mm) | 279.00 mm |
| Gross height (mm) | 640.00 mm |
| Gross weight | 6.90 kg |
| Gross width (mm) | 900.00 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 110 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 2.5 kg |
| Net weight | 6.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 800x800 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 200x200 mm |
| Paigutus | Floor stand |
| Palette Qty | 5 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 260.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Producer | Neomounts |
| Screen size compatibility | 43-110 " |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Toote nimetus | AV40-500BL Keyboard Shelf Kit |
| Toote värv | Black |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 200x200, 200x300, 200x400, 400x200, 400x300, 400x400, 400x500, 400x600, 600x200, 600x300, 600x400, 600x500, 600x600, 800x200, 800x400, 800x450, 800x500, 800x600, 800x800 mm |
| Volume (m3) | 0.16 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |













